O firmie

Od projektu do gotowej inwestycji

Tworzymy obiekty prywatne i komercyjne oraz różnorodne elementy budowlane z użyciem betonu konstrukcyjnego i architektonicznego.

Oferujemy kompleksową obsługę inwestycji – od koncepcji i projektu, przez dostawę materiałów i prace ziemne, po budowę stanu surowego otwartego. Pełnimy funkcję „inwestora zastępczego”, kierownika budowy oraz inspektora nadzoru. Klientom zapewniamy spokój i bezpieczeństwo.

Projektujemy i budujemy nowoczesne domy jednorodzinne z betonu, luksusowe rezydencje, budynki wielorodzinne i obiekty usługowe. Wykonujemy konstrukcje żelbetowe i murowe na indywidualne zamówienie. Prowadzimy również sprzedaż kruszyw i opału. Wśród naszych Klientów znajdują się duże, międzynarodowe firmy, podmioty sektora MSP oraz Inwestorzy prywatni.

Zespół Stany Surowe tworzą ludzie o wieloletnim doświadczeniu w realizacji przedsięwzięć na terenie Polski, Niemiec, Francji, Norwegii i Szwecji. Dzięki połączeniu eksperckiej wiedzy, artystycznej precyzji pracy i najdoskonalszych technologii na rynku, każda - nawet najodważniejsza wizja Inwestora może stać się rzeczywistością.

Dziękujemy za zaufanie, którym darzycie naszą firmę od 2002 roku.